SEO optimalizace

Optimalizace pro vyhledávače neboli SEO (Search Engine Optimization) je proces, jehož cílem je přivést na konkrétní web návštěvníky, kteří mají potenciál stát se Vašimi klienty.
Jde tedy především o zvýšení návštěvnosti webové stránky ze strany její cílové skupiny. Účelem SEO optimalizace je taktéž rozšířit cílovou skupinu o další potenciální návštěvníky.

Máte webovou prezentaci, ale máte nízkou návštěvnost?
Lámete si hlavu jak zvýšit návštěvnost a ziskovost? Analýza prezentace u nás začíná detailním prozkoumáním současného stavu.

Víte, jakou návštěvnost má Vaše webová prezentace? Víte, co návštěvníci na Vaší prezentaci dělají, jaké stránky nejvíce navštěvují a kolik času na nich tráví?
Analýza návštěvnosti Vám dá odpověď na tyto i na jiné otázky.
Díky službě Google Analytics můžeme dnes již poměrně přesně měřit, jaká je návštěvnost stránek. Z těchto údajů pak můžeme zjistit, jaká internetová reklama Vám přináší návštěvníky, ze kterých se stávají zákazníci.

Analýza klíčových slov a klíčových frází je do velké míry spjata s návštěvností Vašich webových stránek. Protože zvyšujeme návštěvnost nikoliv pro statistiky a rekordy, ale proto, aby generovala zisk, musíme najít taková klíčová slova a klíčové fráze, které Vaši potenciální zákazníci hledají.
Sledujeme statistiky hledanosti klíčových slov a frází díky kterým můžeme určit, jaké fráze jsou pro Vás zajímavé více a jaké méně.

webové stránky Finclub Masař

Finclub Masař

webové stránky, grafické práce, SEO optimalizace

webová stránka Justice

Justice

webové stránky, grafické práce, SEO optimalizace

webová stránka

Leskovec

webové stránky, grafické práce, SEO optimalizace

internetová fotogalerie

SDH Leskovec

webové stránky, grafické práce, SEO optimalizace